Kreatywnie w Marketing

Biblia Stylistki Rzęs

Agnieszka Piaskowska

Ebook Biblia Stylistki Rzęs

Pomysł na stworzenie ebooka zrodził się w mojej głowie około roku 2013, może nawet wcześniej, lecz sam ebook/ książka, został ukończony dopiero w 2015 roku. W tym czasie blogi na temat rzęs nie były jeszcze szczególnie popularne, a głównym źródłem wiedzy były szkolenia lub pojedyncze artykuły. Moim celem było stworzyć „coś”, co pomoże stylistkom rzęs zorganizować swoją wiedzę. Po tych kilku latach, po przeczytaniu waszych wiadomości i wysłuchaniu nagrań od was, wiem, że moja misja została spełniona. Ebook zakupisz tutaj. 

W tym roku, aktualna wersja ebooka przeszła lekką metamorfozę. Oprócz informacji, które są szczególnie poszukiwane przez początkujące stylistki, postanowiłam zamieścić w nim także nieco informacji na temat mediów społecznościowych i sztucznej inteligencji. Od kilku lat, oprócz prowadzenia salonu kosmetycznego, zajmuję się również marketingiem od strony technicznej. Do świata marketingu trafiłam niejako przypadkowo, ale to właśnie praca z klientami uświadomiła mi, jak wiele osób ma z tym problem i jak bardzo potrzebne są rady z tego zakresu.

Dlatego na moim blogu nie znajdziesz tylko porad związanych z rzęsami czy kosmetyką (choć takie też się tu pojawiają), ale skupimy się w większym stopniu na marketingu, mediach społecznościowych, rozwoju firmy, budowaniu marki, planowaniu publikacji i innych nowościach marketingowych.

Jakie tematy znajdę w środku ? 

W ebooku starałam się uwzględnić wszystkie tematy, które najczęściej są poruszane przez stylistki rzęs. Pełen spis treści jest dostępny na stronie produktu.

W książce znajdziesz szereg zagadnień, takich jak: „Instruktor idealny”, czyli jak wybrać odpowiednie szkolenie, budowę oka, choroby oczu wpływające na zabieg, zestawienie artykułów potrzebnych do stylizacji rzęs przy składaniu pierwszego zamówienia, jak pracować z klejem, oraz analizę różnych typów oczu: migdałowych, małych, dużych, wąsko lub szeroko rozstawionych, azjatyckich, oczu z asymetrią. W ebooku omówione są też efekty „kim”, „kamelia” i „strzałki”, modelowanie oka, mapy stylizacji, rzędowość, mapowanie oka, oraz „idealna kępka”, czyli odstępy i rozłożystość. To tylko niektóre z tematów – całość to ponad 500 stron, zawierających również grafiki i zdjęcia.

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Tak! Napisz do nas email : biuro@kreatywniewmarketing.pl podając numer zamówienia lub swoje dane podane w zamówieniu, a jak najszybciej prześlemy Ci aktualizację. 

Ebook to jedna książka. Nie jest ona podzielona na kilka tomów. Wydanie drugie oznacza wyłącznie aktualizację poprzedniej wersji. 

Ebook jest w wersji elektronicznej czyli plik PDF. Jeżeli wybierzesz szybki przelew (przelewy 24), to ebook przyjdzie na twojego maila w przeciągu kilku minut po zakupie. Jeśli nie widzisz go w głównych wiadomościach, sprawdź spam. W przypadku przelewu tradycyjnego, ebook prześlemy do 12 h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chodź najczęściej będzie to już do godziny od zaksięgowania. 

Ebook jest w wersji PDF, oznacza to, że odczytasz go na każdym urządzeniu obsługującym ten format. Będą to smartfony, tablety, komputery. 

Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą i do każdego ebooka wystawiamy fakturę. Faktura przychodzi w osobnym mailu, zaraz po opłaceniu zamówienia. 

Niestety nie. Wydaliśmy dwa nakłady wersji drukowanej, które się sprzedały. W chwili obecnej nie planujemy już kolejnego dodruku, w związku z czym dostępny jest wyłącznie ebook w wersji PDF. Oczywiście możesz go wydrukować w swoim zakresie. 

Nie. Ebook jak każde inne dzieło, objęty jest prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu  publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione. Wykonywanie kopii metodą kserograficzną, fotograficzną, a także kopiowanie książki na nośniku filmowym, magnetycznym lub innym powoduje naruszenie praw autorskich niniejszej publikacji. 

Podsumowując rozpowszechnianie ebooka bez naszej zgody, skutkować może pozwem sądowym. 

Wydając pierwsze wersje ebooka, sprzedaż odbywała się na innej stronie. Strona obsługiwała zarówno prowadzony salon, jak i sklep w którym był ebook. W chwili obecnej postanowiliśmy to rozdzielić, aby na stronie na której właśnie jesteś skupić wszystkie dostępne produkty oraz najważniejsze treści związane z biznesem online. 

Tak. Serdecznie zapraszamy na nasze nowe kanały mediów społecznościowych dopasowane pod tą stronę i zawartą tutaj wiedzę. Jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie, Tik-Tok-u oraz Youtube. Znajdziesz nas pod nazwą @Kreatywnie_w_marketing

Opinie 

Poniżej znajdziesz opinie, osób które już zakupiły nasz ebook. Po więcej opinii zapraszamy na nasze media społecznościowe. 

napopularniejsze kategorie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart