Kreatywnie w Marketing

O mnie

Cześć!

Nazywam się Agnieszka Piaskowska. Jestem praktykiem marketingu internetowego, content creatorem, autorką Biblii Stylistki Rzęs i współautorką książki społecznościowej „Chcę WWWięcej Jak zarabiać online na wiedzy”.

Moja codzienność

To bardzo szeroka grupa działań. Zaczynając od ustalenia idealnej „persony”, poprzez tworzenie strategii i planów marketingowych, które przełożą się na wzrost rozpoznawalności marki, a tym samym zwiększenie przychodów. Wymyślanie, projektowanie, ustawianie, testowanie, kontrolowanie, modyfikowanie – tymi słowami można w skrócie określić działania marketingowe. Dodatkowo od jakiegoś czasu wspiera się je AI czyli sztuczną inteligencją, by kampanie były jeszcze bardziej efektywne. 

Wideo w ostatnim czasie to najbardziej popularna forma przekazu wizualnego. Reklamy, reelsy, stories. Chcąc szybko i efektywnie rozwijać swój biznes online (i nie tylko online) warto postawić na kreatywne formy przekazu. 

Dzięki kilkuletniej pracy z klientami, tworzeniu dla nich strategii, grafik, budowania profili, czy ustawiania reklam wiem jak znaleźć i dotrzeć do Twojego idealnego klienta. Postanowiłam się tym podzielić zarówno w wersji bezpłatnej jak i płatnej. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. 

Jestem praktykiem marketingowym i social media. Co to właściwie oznacza? Swoją przygodę rozpoczęłam od całkiem innej branży, bo była to branża beauty. To z nią byłam związana przez wiele lat ale okoliczności sprawiły, że zaczęłam się zagłębiać w zagadnienia marketingowe, social media, budowanie marki i tym podobne tematy. Postanowiłam napisać książkę branżową „Biblia Stylistki Rzęs” i to właśnie wtedy poniekąd rozpoczęła się moja przygoda z marketingiem. Powoli uczyłam się co to jest identyfikacja wizualna, reklama facebook Ads, jak się ją ustawia i optymalizuje, czy samymi reklamami można sprzedać swój produkt czy lepiej to działa wraz z prowadzeniem swojej marki. Zaczynałam w roku 2016 gdzie Instagram nie był jeszcze tak popularnym medium i tylko część z osób stawiała na rozwój tymi kanałami. Udało mi się wydać książkę i sprzedać ją z sporym zyskiem bez budowania społeczności,  dzięki dobrze ustawionym reklamom Facebook ADS, a szeroko pojęty marketing stał się moim hobby. Jakiś czas później miałam okazję poprowadzić szkolenie dla osób z różnych branż z reklam Facebook Ads i to właśnie wtedy nawiązałam wiele współprac. Nie studiowałam tego kierunku ale działam z nim codziennie od kilku lat. Projektuje kampanie, które przyniosły moim klientom łącznie kilku milionowe zyski, prowadzę ich konta społecznościowe, które z martwych kont zyskują prawdziwych, realnych i aktywnych obserwatorów, tworzę grafiki, a teraz postanowiłam, że warto się podzielić tą wiedzą na szerszą skalę. Znam tą drogę bardzo dobrze, wiem „czym to się je” oraz że początkowo może być ciężko. Jestem tu po to by to maksymalnie ułatwić i pokazać Ci, że biznes online daje niezwykłe możliwości oraz korzyści. Możemy go prowadzić z dowolnego miejsca na świecie, dostosować do swoich upodobań i robić to co lubimy.  

research poznanie firmy strategia firmy rozwój firmy, social media, działanie w sieci, biznes w sieci

Poza biznesem online prowadzę dalej salon kosmetyczny, przez co na pewno pojawią się tutaj materiały skierowane do tej branży, gdyż dalej jest ona bliska mojemu sercu. Co prawda na co dzień ktoś inny pracuje z klientami lecz dalej wiem jak wygląda to od strony „technicznej”, co jest potrzebne by nawiązywać relacje z klientami, w jaki sposób to rozwijać i budować silną markę. Często chcąc Wam pokazać np. jak się kręci rolki będą tu przykłady właśnie z stylizacji rzęs czy paznokci ale postaram się również uwzględnić inne branże tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

A prywatnie …

Jestem osobą która nienawidzi się nudzić. Ciągle jestem w ruchu i jest mnie wszędzie pełno. Lubię uczyć się i próbować nowych rzeczy, często jeżdżę na szkolenia. Wolny czas spędzam na różnych aktywnościach tj. basen, taniec czy spotkania z ludźmi. Lubię medytację, pracę z energią oraz rozwój wewnętrzny. Uwielbiam kuchnię włoską i gdyby nie to że jest kaloryczna to pizza i makarony byłyby podstawą mojej diety 😉 W domu czeka na mnie cały zwierzyniec bo aż 3 koty i pies, które uwielbiam ponad wszystko 🙂 

"Nie ważne gdzie teraz jesteś, ważne co z tym zrobisz."
Agnieszka Piaskowska
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."
Walt Disney
„Ludzie rzadko odnoszą sukcesy, jeśli nie bawią się tym, co robią. ”
Dale Carnegie
moje ulubione wpisy

Polecane wpisy

Już wkrótce

Wpis pojawi się na dniach 

Już wkrótce

Wpis pojawi się na dniach 

Już wkrótce

Wpis pojawi się na dniach 

Shopping Cart