Kreatywnie w Marketing

nieszablonowo, efektywnie i z wynikami

Oferta Social Media

Masz dość braku indywidualnego podejścia braku wyników braku zaangażowania braku sprzedaży tych samych grafik kopiuj i wklej przepalania budżetu ?

No to jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy małą, kilkuosobową grupą ludzi od „zadań specjalnych”, którzy skupiają się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klienta, jego marki i całego brandu. W zespole mamy grafika/montera, copywritera, programistę, speca od facebook ads czy content creatora. Cały czas się szkolimy i jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowinkami.  Nie chcemy tworzyć czegoś tylko po to aby to odhaczyć. Chcemy Cię wspierać i patrzeć jak Twoja marka faktycznie rośnie, a Ty masz z tego korzyści – większą sprzedaż, zainteresowanie, rozpoznawalność. Stawiamy na autentyczność, relacje partnerskie, budowanie listy prawdziwych odbiorców, którzy mogą stać się Twoimi klientami. 

Od czego zaczynamy?

…czyli tzw. BRIEF. Ty nam mówisz czego szukasz, co Ci się podoba, opowiadasz o marce. My skupiamy się na Twoich potrzebach i tym co możemy Ci zaproponować tak aby przynosiło to najlepsze wyniki. 

Sprawdzamy konkurencję w Twojej branży, Twoje dotychczasowe działania oraz badamy Twoją grupę docelową, tak aby trafić do klienta który potrzebuje Twojego produktu/usługi. 

Wspólnie ustalamy strategię i to z czym ma być kojarzona Twoja marka. Dobieramy wygląd, kolory, czcionki. Chodzi o wyniki, prawda? 

W oparciu o strategię obieramy miejsce działań w sieci. Ustalamy gdzie chcesz być widoczny i czy miejsca te przełożą się na wyniki. 

Przechodzimy do działania. Pojawiają się pierwsze posty/wideo. Chcąc przyśpieszyć wzrostu całość „dopalamy” reklamami ADS. 

czyli trzymamy rękę na pulsie. Jeśli jakieś obszary wymagają zmian, a coś może wyglądać jeszcze lepiej to idziemy w tym kierunku! Oczywiście po konsultacji z Tobą. 

Jesteśmy cały czas dla Ciebie. Coś jest niezrozumiałe lub Cię zainteresowało? Dla nas nie ma głupich pytań! Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.  

Czym się zajmujemy w Social Media?

Grafiki, wideo, montaż

Grafika i wideo dobrane do Twojej identyfikacji wizualnej. Pracujemy na materiałach dostarczanych przez klienta, składamy, montujemy, dodajemy napisy. Podpowiadamy co i jak nagrywać, a jeśli wolisz aby ktoś zrobił to za Ciebie ustalamy termin sesji i tworzymy potrzebny content. (w chwili obecnej, ze względu na ilość zleceń dojeżdżamy wyłącznie na terenie małopolski)

Copywriting

Teksty tworzone z myślą o Tobie, Twojej marce i odbiorcach. Zgodne z strategią komunikacji i zabiegami marketingowymi. W końcu kreatywny marketing to nasza pasja. Komunikację opieramy również o wybrany archetyp marki.

Facebook ADS

Efektywne, odpowiednio dobrane i ustawione reklamy w systemie META lub TikTok ADS to coś co pozwoli na szybki rozwój Twojej marki, dotarcie do konkretnej grupy odbiorców i sprzedaż produktu lub usługi. Nawet jeśli Twoje konto jest "świeże" lub małe. Przeprowadziliśmy już kampanie na ponad 250 tys. zł budżetu reklamowego- wszystkie z świetnymi wynikami.

Współprace z influ i inne

Podstawowy zakres działań to za mało? Potrzebujesz czegoś więcej ? Poleceń, marketingu szeptanego, dodatkowych działań PR? Nie ma sprawy! Dzięki grupie zaufanych osób które współpracują z nami na co dzień, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić. Wywiady w gazetach, polecenia na grupach, płatne kampanie u Influncerów z zasięgami oraz wiele więcej.

W związku z zainteresowaniem w chwili obecnej zostały nam ostatnie 2 miejsca dla nowych klientów.

Jakie kanały obsługujemy w social media?

Facebook to głowna platforma, którą wybierają nasi klienci. Sprawdzą się tu merytoryczne teksty, grafiki, reels.
Instagram jest platformą głównie wizualną. Dynamiczne wideo to coś co sprawdza się najlepiej.
Platforma video. Wiele marek ją jeszcze ignoruje, przez błędne skojarzenie z młodą grupą odbiorców.
Długie filmy edukacyjne, krótkie wideo tzw. shorts. Wybór w czym czujesz się lepiej należy do Ciebie.
Platforma skupiająca się na obrazie. Pomimo, że jest jeszcze rzadko używana przez marki, to potrafi wygenerować duże zasięgi.

Mini

Social Media
1699 Miesięcznie
 • 2 kanały
 • obsługa do 3 kampanii reklamowych
 • ok.8 postów/ reels miesięcznie
 • relacje
 • Gwarancja 10 tys wyświetleń w przypadku Tik-Toka

Full

Social Media
2499 Miesięcznie
 • 3-4 kanały społecznościowe
 • obsługa reklam
 • 16-20 postów miesięcznie+reels
 • Relacje
 • Gwarancja min. 50 tys wyświetleń w przypadku Tik-Toka
Popularne

Optimum

Social Media
1999 Miesięcznie
 • 2-3 kanały
 • obsługa do 5 kampanii reklamowych
 • ok. 12 postów/reels miesiecznie
 • relacje
 • Gwarancja 30 tys wyświetleń w przypadku Tik-Toka

inny zakres usług? dodatkowe działania w social media?

Napisz!

Przede wszystkim jesteśmy tu dla Ciebie i wiemy, że każda marka jest inna przez co potrzebuje innych działań. Potrzebujesz do pakietów dodać dodatkowe nagrania lub montaż, więcej kampanii reklamowych? Nie chcemy tworzyć gigantycznie długiej strony www z milionem możliwości, wolimy wsłuchać się w Twoje indywidualne potrzeby i wtedy dostosować pakiety.  Napisz do nas. 

 

Cześć!

Nazywam się Agnieszka Piaskowska i jestem praktykiem marketingu internetowego, założycielką marki Kreatywnie w Marketing oraz krakowskiego studia Stylizacji Rzęs i Paznokci. Na co dzień współpracuję z klientami w zakresie rozwoju ich biznesów online,kanałów social media. Jestem szczerze zakochana w Tik-Toku, gdyż platforma ta daje ogromne możliwości niskimi kosztami. A więcej o mnie poczytasz tutaj: 

Shopping Cart

Napisz do nas